Minecraft X
Bun venit pe forumul MinecraftX. Logându-vă sau făcând un cont nou beneficiați garantat de : Mesaj aniversar o dată pe an ; dreptul de a posta și de a creea discuții noi ; posibilitatea schimbarii imaginii de profil ; mesagerie privata și multe altele! Alături de noi, distracția este la maxim!

Minecraft X este o comunitate de Gaming românească, ce vă permite să discutați despre. Pe acest forum poți cunoaște oameni noi și poți discuta cu aceștia!

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

[Cerere Grad] Nanogamer

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nanogamer
Mod
Mod

Monede : 3
Multumiri : 0
Data de inscriere : 26/03/2016
Varsta : 18
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: [Cerere Grad] Nanogamer   Sam Mar 26, 2016 10:17 pm

1. Prenume : Cristian
2. Varsta : 15
3. Experienta in moderare (?/10) : 9
4. De ce doresti acest grad ? : Doresc sa moderez forumul si sa contribui la continua dezvoltare a acestuia.
5. Din punctul tau de vedere, ce crezi ca ar trebui sa faca un moderator ? : Exact ce am mentionat mai sus. Ar trebui ca un moderator sa fie un exemplu, sa se asigure ca este respectat regulamentul (sa mentina in permanenta forumul curat) si sa fie in colaborare continua cu administratorii forumului pentru a face din acesta un loc sigur si placut.
6. Daca un moderator ar incalca regulamentul forumului si ar abuza de grad, ce crezi ca ar trebui sa se intample cu el ? : Dupa parerea mea, nu vad de ce nu ar lua ban pe forum.
7. Descrie-ti pe scurt interesele si personalitatea : Interese ? Hm! Sa ies pe afara cu prietenii.. Personalitate ? Cred ca sunt ok Very Happy
8. Doresti sa adaugi ceva ? : Absolut nimic.

Administrator
Administrator

Monede : 13
Multumiri : 0
Data de inscriere : 26/03/2016

MesajSubiect: Re: [Cerere Grad] Nanogamer   Sam Mar 26, 2016 10:19 pm

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://minecraftx.monsterforum.net

[Cerere Grad] Nanogamer
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare